Двуспальный Евро комплект Turkiz Naturel Colin Mint Вареный хлопок
- Нет в наличии
- Код: 6002447
4 650 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Нет в наличииДвуспальный Евро комплект Turkiz Naturel Colin Mint Вареный хлопок
4 650 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Тип комплекта: євро
1 х Підковдра: 200 х 220 см
1 х Простирадло: 240 х 260 см
2 х Наволочки: 50 х 70 см
Тканина: ранфорс
Склад: 100% варена бавовна
Виробник: Туреччина
Постільна білизна турецького виробництва бренду Turkiz виготовлена з натуральних екологічних матеріалів, що сприяє хорошому сну і відпочинку, це можливість зробити ваше спальне місце красивим і затишним, завдяки широкому вибору текстури та кольорів тканини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Turkiz |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 650 ₴
