Двуспальный Евро комплект Sarev Clio Taba Шёлковый атлас (на заказ)
- Готово к отправке
- Код: 64554344
62 300 ₴
59 800 ₴
-4%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный Евро комплект Sarev Clio Taba Шёлковый атлас (на заказ)
62 300 ₴59 800 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: Sarev
Країна виробництва: Туреччина
Характеристики:
Матеріал: 100% шовк
Упаковка: фірмова коробка
✨Нова колекція від Sarev із серії Elit✨
Постільна білизна із 100% шовку. Вишуканий комплект, в якому кожна деталь опрацьована з любов'ю та турботою. Шовкова білизна добре взимку тим, що під нею тепло. А влітку – прохолодно. Тіло не перегрівається і не потіє – гігроскопічна структура білизни відводить вологу та дозволяє тілу дихати.
Розміри:
Євро
підковдра 200*220см
простирадло 260*280см
наволочки 50*70см (4шт)
Замовлення по передплаті (часткова або повна)
Доставка займає в середньому 9-12 днів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sarev |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Атлас |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Однотонний |
| Колір комплекта | Червоний |
| Плотность ткани | 500 ТС |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Шелк |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 59 800 ₴
