
Двуспальный Евро комплект Limasso Budapeste Вареный хлопок
- Готово к отправке
- Код: 540932
5 400 ₴
4 100 ₴
-24%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: Limasso (Туреччина)
Тканина: Варена Бавовна
Склад: 100% бавовна
Простирадло - 240*260 см
Підковдра - 200*220 см
Наволочки - 50*70 см (2шт)
Фірмова картонна коробка
Двоспальний євро комплект Limasso з вареної бавовни — ідеальне поєднання м’якості, естетики та практичності. Варена бавовна приємна на дотик, не потребує прасування, не викликає подразнень і з кожним пранням стає ще м’якішою. Вироблено в Туреччині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limasso |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Однотонний, Світлий |
| Колір комплекта | Білий |
| Плотность ткани | 142 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 100 ₴

