
Двуспальный Евро комплект Majoli Exclusive Maddox Dark Pampas Вареный хлопок
- Готово к отправке
- Код: 1605727
7 140 ₴
5 510 ₴
-23%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Постільна білизна Majoli Exclusive виготовляється у Туреччині.
Тканина – Варена Бавовна, 100% бавовна.
Простирадло - 240*260 см
Підковдра - 200*220 см
Наволочки - 50*70 см (4шт)
Фірмова картонна коробка
Варена бавовна – це тканина, яка пройшла спеціальний процес обробки гарячою водою під впливом пару до близько 100 градусів Цельсія, в результаті чого волокна стають менш жорсткими та більш гнучкими.
Переваги вареної бавовни" включають збільшену міцність, зниження зсідання та зменшення зморшок на матеріалі. Також, ця технологія дозволяє поліпшити підкреслювання візерунків та кольорів, що поліпшує зовнішній вигляд і якість.
Варена бавовна є популярним вибором для постільної білизни, де комфорт, міцність і якість є важливими факторами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Majoli |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Однотонний, Світлий |
| Колір комплекта | Зелений |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 5 510 ₴

