
Летний Евро комплект с покрывалом из пике Summerpunch Blush/простынь на резинке
- Готово к отправке
- Код: 6056777
4 950 ₴
4 500 ₴
-9%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип комплекта: євро
1 х Плед-покривало: 220 х 240 см
1 х Простирадло: 160 х 200+30 см ( на резинці)
2 х Наволочки: 50 х 70 см
Тканина: ранфорс
Склад: 100% бавовна
Виробник: Туреччина
Опис
Літній комплект постільної білизни з пледом-покривалом від турецького виробництва, бренд Issimo.
Набір складається з пледа-покривала, простирадла та двох наволочок. Вафельний плед можна використовувати як покривало у літню пору року.
Тканина
Ранфорс – це натуральна тканина з чистої бавовни, дуже практична і володіє високими споживчими властивостями.
Ranforce практично не відрізняється від натуральної бязі. Він також виготовлений з бавовняного волокна. Правда, «турецька бязь» все-таки тонше, міцніше і ніжніше на дотик.
Переваги Ranforce:
Ranforce, як і бязь, без шкоди переносить сотні прань в гарячій воді: колір і фактура тканини ніяк не змінюються.
Легкий повітропроникний.
Вологопроникність дає можливість тканині швидко висихати.
Натуральний Ranforce добре підходить людям, які не виносять синтетичні тканини.
Як доглядати?
Можна використовувати ручне і машинне прання з температурою води не більше 40 ° C. Деякі господині рекомендують прати за допомогою рідких засобів для прання. Сушити краще на свіжому повітрі. Зберігання можливо в традиційному варіанті разом з постільною білизною.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Issimo Home |
| Тип ткани | Хлопок |
| Тип комплекта | Евро |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Однотонний |
| Плотность ткани | 142 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір покривала | 220х240 см |
| Розмір простирадла | 160х200 см на резинці |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
| Цвет | Kiremit |
- Цена: 4 500 ₴


