
Летний Евро комплект с покрывалом из пике Tugra Kahve
- Нет в наличии
- Код: 605556778
5 950 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип комплекта: євро
1 х Пoкривало: 240 х 260 см
1 х Простирадло: 240х260
4 х Наволочки: 50 х 70 см
Тканина простирадла та наволочок: ранфорс
Тканина покривала: жакард
Склад: 100% варена бавовна
Виробник: Туреччина
Опис
Літній комплект постільної білизни з покривалом від турецького виробництва, бренд Sikel.
Набір складається з покривала, простирадла та чотирьох наволочок.
Тканина
Ранфорс – це натуральна тканина з чистої бавовни, дуже практична і володіє високими споживчими властивостями.
Ranforce практично не відрізняється від натуральної бязі. Він також виготовлений з бавовняного волокна. Правда, «турецька бязь» все-таки тонше, міцніше і ніжніше на дотик.
Спосіб виробництва даної серії дуже цікавий. Оскільки тканина ще на виробництві піддається сильній тепловій та вологій обробці, внаслідок чого відбувається її усадка, яка дає їй злегка стиснутого ефекту. Цей метод обробки тканини ще називають “прання з камінням” (stone wash). Тканина міцна та легка, не сідає, не деформується і не вимагає прасування.
Переваги Ranforce:
Ранфорс, як і бязь, без шкоди переносить сотні прань в гарячій воді: колір і фактура тканини ніяк не змінюються.
Легкий повітропроникний.
Вологопроникність дає можливість тканині швидко висихати.
Натуральний Ranforce добре підходить людям, які не виносять синтетичні тканини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sikel |
| Тип комплекта | Евро |
| Тип ткани | Пике |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Однотонний |
| Плотность ткани | 142 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір покривала | 240х260см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
| Цвет | Kahve |
- Цена: 5 950 ₴



