
Двуспальный Евро комплект Dantela Vita Blue Сатин с вышивкой + плед из муслина (на заказ)
- Готово к отправке
- Код: 61344567
14 800 ₴
13 050 ₴
-12%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виробник: Dantela Vita
Країна виробництва: Туреччина
Характеристики:
Розмір: євро
Комплектація:
Плед 240*260 см
Простирадло 240*260 см
Підковдра 200*220 см
Наволочки 2-50*70 см
Наволочки 2 -70*70 см
Матеріал: делюкс сатин
Упаковка: фірмова подарункова коробка та пакет
Комплект Dantela Vita Сатин Преміум з вишивкою та пледом муслін багатошаровий
Замовлення по передплаті (часткова або повна)
Доставка займає в середньому 9-12 днів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dantela Vita |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Вишивка, Квіти і рослини, Світлий |
| Колір комплекта | Білий |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см, 2 x 70х70 см |
| Розмір пледа | 240x260 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин, Сатин з вишивкою |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 13 050 ₴
