
Летнее постельное белье Moss Home Palm Yesil з Покрывалом 220*240 см
- Нет в наличии
- Код: 7730174
5 153 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Літня постільна білизна євро розміру Moss Home з покривалом
Комплектація:
Покривало – 220х240 см
Простирадло – 240х260 см
Наволочки – 50х70 см (2шт)
Склад: (100% бавовна)
Матеріал: Ранфорс
Упаковка: фірмова картонна упаковка
Торгова марка: Moss Home
Країна виробник: Туреччина
Свіжий зелений відтінок у наборі покривала з простирадлом та наволочками від Moss Home. Ідеальний вибір для тих, хто цінує натуральні матеріали та спокійні кольори.
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | Евро |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Квіти і рослини, Однотонний, Світлий |
| Колір комплекта | Зелений |
| Плотность ткани | 142 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір покривала | 220х240 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 5 153 ₴
