Літній Євро комплект TAC Breeze Gri з легким покривалом 220х230 см
- Немає в наявності
- Код: 60317951
6 700 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Немає в наявностіЛітній Євро комплект TAC Breeze Gri з легким покривалом 220х230 см
6 700 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сірий комплект TAC Breeze Gri з легким літнім покривалом — стильний, практичний і комфортний варіант для літа.
Виробник: TAC, Туреччина
Тканина: Ранфорс (100% бавовна)
Розміри та комплектація:
Наволочки: 50*70 см (2 шт.)
Простирадло: 240*260 см
Стьобане покривало: 220*230 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тип комплекту | Євро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Євро |
| Розмір ковдри | 195x215 см |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Ранфорс |
- Ціна: 6 700 ₴
