Двуспальный Евро комплект Valeron Davis Antracit Жаккард
- Готово к отправке
- Код: 60316486
18 600 ₴
13 913 ₴
-25%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный Евро комплект Valeron Davis Antracit Жаккард
18 600 ₴13 913 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Valeron Davis Antracit — жакардовий комплект у глибокому антрацитовому кольорі з виразною текстурою. Стиль, якість і преміальна турецька бавовна для сучасного інтер'єру.
Торгова марка - Valeron, компанії Zorlu (Туреччина)
Тканина - Жаккард, єгипетська бавовна найвищої якості
Щільність - 124 нитки на квадратний сантиметр (310 TC)
Підковдра - 200×220 см
Простирадло - 270×260 см
Наволочка - 50×70 см (4 шт)
Подарункова сумка Valeron
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Valeron |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Жаккард |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Однотонний, Жакард, Темний |
| Колір комплекта | Сірий |
| Плотность ткани | 310 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 270х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин Жаккард |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 13 913 ₴
