
Двуспальный Евро комплект TAC Eleanor Mint Жаккард с покрывалом 250х260 см
- Готово к отправке
- Код: 60308196
14 150 ₴
11 557 ₴
-18%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
TAC Eleanor Mint – це стильний жакардовий комплект у освіжаючому м'ятному кольорі. З великим покривалом (250х260 см), він дарує спальні сучасний вигляд та неперевершений комфорт від турецької якості.
Виробник: Туреччина
Тканина постільної білизни: Сатин Жаккард
Склад: 100% бавовна
Тип комплекту: євро
Комплектація:
Простирадло: 240 х 260 см
Підковдра: 200 х 220 см
Наволочки: 50 х 70 см *4шт
Стьобане покривало: 250 х 260 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tac |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Жаккард |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Жакард, Світлий, Однотонний |
| Колір комплекта | М'ята |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір покривала | 250х260 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин Жаккард |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 11 557 ₴
