
Двуспальный Евро комплект Macas Home Graphite Вареный хлопок
- Нет в наличии
- Код: 77100054
5 130 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⭐ Обирайте стильну темно-сіру постільну білизну Macas Home Graphite євро! ✅ Однотонна варена бавовна, вишукані рюші. ✅ Якість та комфорт на Tachome.com.ua!
Список характеристик:
-
- Основне: Розмір Євро; Колір: Темно-сірий (однотонний); Декор: Рюші.
- Комплектація: Підковдра 200х220см (на ґудзиках), простирадло 240х260см, наволочки 50х70см (2 шт., з рюшами).
- Матеріал: 100% Бавовна (варена), щільність 155 г/м².
- Бренд / Колекція: Macas Home / Graphite.
- Країна виробник: Туреччина.
- Упаковка: Фірмова коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Однотонний, Без малюнка, Темний |
| Колір комплекта | Сірий |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 5 130 ₴
