
Двуспальный Евро комплект Macas Home Athena Вареный хлопок
- Нет в наличии
- Код: 77100061
4 536 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
⭐ Купуйте стильну постільну білизну Macas Home Athena євро! ✅ Двоколірна варена бавовна (сіро-зелений/кремовий) на натуральних ґудзиках. ✅ Еко-стиль та комфорт.
Список характеристик:
-
- Основне: Розмір Євро; Дизайн "Athena": двоколірний (світло-сіро-зелений / кремовий); Декор: натуральні дерев'яні/кокосові ґудзики.
- Комплектація: Підковдра 200х220см (на ґудзиках, двостороння), простирадло 240х260см (однотонне кремове), наволочки 50х70см (2 шт., на ґудзиках).
- Матеріал: 100% Бавовна (варена), щільність 155 г/м².
- Бренд / Колекція: Macas Home / Athena.
- Країна виробник: Туреччина.
- Упаковка: Фірмова коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Однотонний, Світлий, Без малюнка |
| Колір комплекта | Крем, Сірий |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 536 ₴
