Двуспальный комплект King Size Valeron Davis Antracite Жаккард
- Нет в наличии
- Код: 60316487
18 300 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Нет в наличииДвуспальный комплект King Size Valeron Davis Antracite Жаккард
18 300 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Елітний комплект постільної білизни Valeron Davis Antracite розміру King Size (Євро+). Виготовлений з преміального сатин-жаккарду (100% бавовна) високої щільності 310 TC. Глибокий темно-сірий колір "антрацит" та вишуканий жакардовий візерунок створюють атмосферу розкоші. У комплект входять простирадло 280х300, підковдра 220х240 та 4 наволочки. Виробник: Zorlu Textile (Туреччина).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Valeron |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Жакард, Однотонний, Темний |
| Колір комплекта | Сірий |
| Плотность ткани | 310 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 280х300 см |
| Розмір підковдри | 220х240 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин Жаккард |
| Упаковка | Фірмова сумка Valeron, Фірмовий силіконовий чемоданчик |
- Цена: 18 300 ₴
