Двуспальный комплект King Size Valeron Davis White Жаккард
- Нет в наличии
- Код: 60316481
19 300 ₴
Купуйте елітну постільну білизну Valeron Davis White (King Size)! Це білосніжний жакардовий сатин найвищої якості (310 TC), виготовлений зі 100% єгипетської бавовни. Справжня королівська розкіш для вашої спальні.
Список характеристик:
Основне: Розмір King Size (Євро+); Колір: White (Білий); Дизайн: Однотонний, жакардовий візерунок.
Тканина: Сатин-Жаккард (100% єгипетська бавовна); Щільність: 310 TC.
Комплектація: Підковдра 220х240 см; Простирадло 280х300 см; Наволочки 50х70 см (4 шт.).
Бренд / Виробник: Valeron / Zorlu Textile (Туреччина).
Упаковка: Фірмова подарункова сумка Valeron або силіконовий чемоданчик.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Valeron |
| Тип ткани | Жаккард |
| Тип комплекта | Двуспальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Жакард, Однотонний, Світлий |
| Колір комплекта | Білий |
| Плотность ткани | 310 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 280х300 см |
| Розмір підковдри | 220х240 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин Жаккард |
| Упаковка | Фірмова сумка Valeron, Фірмовий силіконовий чемоданчик |
- Цена: 19 300 ₴
