
Односпальный комплект Macas Home Iris Вареный хлопок
- Нет в наличии
- Код: 77100101
4 293 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купуйте оригінальний комплект постільної білизни Macas Home Iris полуторного розміру з гірчичною наволочкою та підковдрою в різнокольорову смужку — яскравий акцент та комфорт для вашої спальні!
- Основне: Розмір Полуторний, колір Гірчичний / Молочний, дизайн – різнокольорова смужка.
- Комплектація: Підковдра 160х220см (на ґудзиках), простирадло 160х240см, наволочка 50х70см (1 шт., на ґудзиках).
- Матеріал: 100% Бавовна (варена), щільність 155 г/м².
- Виробник: Бренд Macas Home, Туреччина.
- Упаковка: Фірмова коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | Односпальный |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Світлий, Вишивка, Смужки |
| Колір комплекта | Крем, Жовтий |
| Размер | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| Розмір простирадла | 160х240 см |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 293 ₴




