Односпальный комплект Macas Home Soil Вареный хлопок
- Нет в наличии
- Код: 77100105
4 793 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Нет в наличииОдноспальный комплект Macas Home Soil Вареный хлопок
4 793 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Купуйте затишний комплект постільної білизни Macas Home Soil полуторного розміру з вареної бавовни в стильну сіро-бежеву смужку та з ніжними рюшами — елегантність та комфорт для вашої спальні!
- Основне: Розмір Полуторний, колір Бежевий / Сіра смужка, декор – рюші.
- Комплектація: Підковдра 160х220см (з рюшами), простирадло 160х240см, наволочка 50х70см (1 шт., з рюшами).
- Матеріал: 100% Бавовна (варена), щільність 155 г/м².
- Виробник: Бренд Macas Home, Туреччина.
- Упаковка: Фірмова коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | Односпальный |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Світлий, Смужки |
| Колір комплекта | Крем |
| Размер | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| Розмір простирадла | 160х240 см |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 793 ₴
