
Двуспальный Евро комплект Sarev Cortes Mocha Сатин Премиум
- Готово к отправке
- Код: 616001
29 360 ₴
16 860 ₴
-43%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купуйте розкішний двоспальний євро комплект постільної білизни Sarev Cortes Mocha з преміум єгипетського сатину (Giza) щільністю 500ТС — еталон готельного шику та комфорту для вашої спальні!
- Основне: Розмір Євро, колір Білий / Мокко, дизайн – з контрастним кантом.
- Комплектація: Підковдра 200х220см, простирадло 260х280см, наволочки 50х70см (4 шт.).
- Матеріал: 100% Єгипетська бавовна Giza (Сатин), щільність 500 ТС.
- Виробник: Бренд Sarev, Туреччина.
- Упаковка: Подарункова фірмова коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sarev |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Світлий |
| Колір комплекта | Білий, Кава |
| Плотность ткани | 500 ТС |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 16 860 ₴



