
Двуспальный Евро комплект Sarev Borendo Сатин Премиум (на заказ)
- Нет в наличии
- Код: 6156777
12 900 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Замовте розкішний двоспальний євро комплект Sarev Borendo з сатин-жаккарду кольору шампань — королівська елегантність та неперевершений комфорт для вашої спальні!
- Основне: Розмір Євро, колір Кремовий, дизайн – жаккардовий візерунок.
- Комплектація: Підковдра 200х220см, простирадло 260х280см, наволочки 50х70см (4 шт.).
- Матеріал: 100% Бавовна (Делюкс сатин-жаккард), щільність 300 ТС.
- Умови замовлення: На замовлення (9-12 днів), по передплаті.
- Виробник: Бренд Sarev, Туреччина.
- Упаковка: Подарункова фірмова коробка та пакет.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sarev |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Жакард, Однотонний, Світлий |
| Колір комплекта | Крем |
| Плотность ткани | 300 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 12 900 ₴
