
Комплект для подростков Disney TAC Toy Story Buzz Ранфорс / простынь на резинке
- Готово к отправке
- Код: 60283335
3 410 ₴
2 980 ₴
-13%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
До нескінченності і далі! Подаруйте дитині космічні пригоди з улюбленим героєм Баззом Лайтером завдяки яскравому ліцензійному комплекту білизни TAC Toy Story!
- Тематика: Офіційна ліцензія Disney Toy Story (Базз Лайтер).
- Тип: Підлітковий (Полуторний) з простирадлом на резинці.
- Комплектація: Підковдра 160х220см, простирадло на резинці 100х200см, наволочка 50х70см.
- Матеріал: Ранфорс (100% бавовна) – міцний, дихаючий та практичний.
- Ключова перевага: Простирадло на резинці для ідеальної фіксації на матраці.
- Виробник: Бренд TAC, Туреччина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tac |
| Тип | Наволочка |
| Тип ткани | Ранфорс |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Світлий, Підлітковий, Дісней, Дитячий |
| Колір комплекта | Блакитний |
| Плотность ткани | 142 TC |
| Размер | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| Розмір простирадла | 100х200 см на резинці |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 2 980 ₴
