
Двуспальный Евро комплект Sarev Lorent Сатин Премиум
- Готово к отправке
- Код: 8004566
12 700 ₴
10 587 ₴
-17%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Купуйте вишуканий двоспальний євро комплект Sarev Leandra з сатин-жаккарду, прикрашений ніжною вишивкою та ботанічним принтом — справжня перлина для вашої спальні та ідеальний подарунок на весілля!
- Основне: Розмір Євро, колір Білий, дизайн – жаккард, принт та вишивка.
- Комплектація: Підковдра 200х220см, простирадло 260х280см, наволочки 50х70см (4 шт.).
- Матеріал: 100% Бавовна (Делюкс сатин-жаккард), щільність 300 ТС.
- Виробник: Бренд Sarev, Туреччина.
- Упаковка: Подарункова фірмова коробка та пакет.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sarev |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Вишивка, Світлий, Квіти і рослини |
| Колір комплекта | Крем, Білий |
| Плотность ткани | 300 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 10 587 ₴
