Двуспальный Евро комплект Sarev KIMERA Bordo 500 TC CUPRO (на заказ)
- Готово к отправке
- Код: 67788894
44 100 ₴
30 300 ₴
-31%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный Евро комплект Sarev KIMERA Bordo 500 TC CUPRO (на заказ)
44 100 ₴30 300 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Відкрийте для себе Sarev CUPRO — ексклюзивну постільну білизну з інноваційного "веганського шовку", що дарує неперевершену ніжність, комфорт та не потребує прасування. Екологічна розкіш нового покоління для вашої спальні.
- Матеріал: 100% CUPRO (Веганський шовк) – інноваційний, екологічний, гіпоалергенний.
- Щільність: 500 TC.
- Комплектація та розміри:
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 260х280 см (1 шт.)
- Наволочки: 50х70 см (4 шт.)
- Декоративна наволочка: 40х40 см (1 шт.)
- ❗️ УМОВИ ЕКСКЛЮЗИВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ:
- — Повна або часткова передплата.
- — Термін доставки в Україну: 9-12 днів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sarev |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Однотонний, Світлий |
| Колір комплекта | Беж |
| Плотность ткани | 500 ТС |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин, Сатин Premium, Сатин Delux |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 30 300 ₴
