
Односпальный комплект Cotton Shine Antrasit Сатин-Stripe
- Нет в наличии
- Код: 5041134
3 155 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний односпальний комплект Cotton Shine Antrasit із сатину-страйп, 100% бавовна, комфорт і довговічність для вашого сну.
Виробник: Cotton Shine,Туреччина
Тканина: Сатин-Stripe, 100% бавовна
Розміри та комплектація:
Наволочки : 50*70 см (1 шт)
Підковдра: 160*220 см (1 шт.)
Простирадло: 160*240 см (1 шт.)
Упаковка: фірмова картона коробка
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | Односпальный |
| Тип ткани | Сатин |
| Ткань | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Смужки, Темний, Однотонний |
| Колір комплекта | Сірий |
| Плотность ткани | 220 TC |
| Размер | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 50х70 см |
| Розмір простирадла | 160х240 см |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 3 155 ₴
