Двуспальный Евро комплект La Maison Mariella Blush Вареный хлопок
- Готово к отправке
- Код: 5041142
4 830 ₴
3 800 ₴
-21%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный Евро комплект La Maison Mariella Blush Вареный хлопок
4 830 ₴3 800 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Ніжний та романтичний євро комплект з 100% вареної бавовни. Витончений рожевий колір «Blush» додасть спальні відчуття легкості та свіжості.
Виробник - La Maison, Туреччина
Тканина – Варена Бавовна, 100% бавовна
Простирадло - 240*260 см
Підковдра - 200*220 см
Наволочки - 50*70 см (2шт)
Упаковка - Фірмова картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blush |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Темний, Однотонний |
| Колір комплекта | Рожевий |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 3 800 ₴
