
Двуспальный Евро комплект La Maison Mariella Deep Indigo Вареный хлопок
- Готово к отправке
- Код: 5041143
4 830 ₴
3 800 ₴
-21%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний і благородний євро комплект з 100% вареної бавовни. Насичений темно-синій колір «Deep Indigo» створить у спальні атмосферу спокою та витонченості.
Виробник - La Maison, Туреччина
Тканина – Варена Бавовна, 100% бавовна
Простирадло - 240*260 см
Підковдра - 200*220 см
Наволочки - 50*70 см (2шт)
Упаковка - Фірмова картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Темний, Однотонний |
| Колір комплекта | Синій |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 3 800 ₴

