
Двуспальный Евро комплект Limasso Esse Muslin Old Rose Вареный хлопок с муслином
- Готово к отправке
- Код: 6041065
5 670 ₴
4 350 ₴
-23%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Євро комплект Limasso Esse Muslin Old Rose поєднує ніжний рожевий відтінок, варену бавовну та муслін для максимального комфорту та легкості.
Постільна білизна Limasso виготовляється у Туреччині.
Тканина – Варена Бавовна та Муслін, 100% бавовна.
Простирадло - 240*260 см (варена бавовна)
Підковдра - 200*220 см (муслін)
Наволочки - 50*70 см *2шт (муслін)
Фірмова картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limasso |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Світлий, Однотонний |
| Колір комплекта | Рожевий |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна, Муслін |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 350 ₴



