
Двуспальный Евро комплект Limasso Esse Muslin Snow White Вареный хлопок с муслином
- Готово к отправке
- Код: 6041064
5 670 ₴
4 350 ₴
-23%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Євро комплект Limasso Esse Muslin Snow White поєднує ніжність мусліну та натуральність вареної бавовни у класичному білому кольорі
Постільна білизна Limasso виготовляється у Туреччині.
Тканина – Варена Бавовна та Муслін, 100% бавовна.
Простирадло - 240*260 см (варена бавовна)
Підковдра - 200*220 см (муслін)
Наволочки - 50*70 см *2шт (муслін)
Фірмова картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limasso |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Світлий, Однотонний |
| Колір комплекта | Білий |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Муслін, Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 350 ₴


