Семейный набор First Choice Annabel Cappuccino Ранфорс
- Готово к отправке
- Код: 600159234
4 650 ₴
3 296 ₴
-29%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеСемейный набор First Choice Annabel Cappuccino Ранфорс
4 650 ₴3 296 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Ідеальне рішення для пари — сімейний комплект First Choice Annabel Cappuccino з двома підковдрами та чотирма наволочками. Насолоджуйтесь особистим комфортом, не відмовляючи собі у вишуканому квітковому дизайні та практичності тканини ранфорс.
- Тканина: Ранфорс (100% бавовна) – міцна, м'яка та практична.
- Дизайн: Витончений квітковий візерунок.
- Комплектація та розміри:
- Підковдри: 160х220 см (2 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки (квадратні): 70х70 см (2 шт.)
- Наволочки (з кантом): 50х70 см (2 шт.)
- Упаковка: Подарункова фірмова коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First choice |
| Тип комплекта | Семейный |
| Тип ткани | Ранфорс |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Квіти і рослини, Світлий |
| Колір комплекта | Беж |
| Размер | Сімейний |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см, 2 x 70х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 2 x 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 3 296 ₴
