Семейный набор TAC Angel Cream Сатин
- Готово к отправке
- Код: 60275246
6 324 ₴
5 512 ₴
-13%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеСемейный набор TAC Angel Cream Сатин
6 324 ₴5 512 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Перетворіть вашу спальню на королівські апартаменти з розкішним сімейним комплектом TAC Angel Cream. Вишуканий сатин-жаккард з класичним дамаським візерунком та дві окремі підковдри створюють атмосферу неперевершеного комфорту та елегантності.
- Тканина: Сатин-жаккард (100% бавовна), щільність 220 TC.
- Дизайн: Класичний дамаський візерунок, однотонний.
- Колір: Кремовий (Angel Cream).
- Комплектація та розміри (Сімейний):
- Підковдри: 160х220 см (2 шт.)
- Простирадло: 230х260 см
- Наволочки: 50х70 см (2 шт.)
- Виробник: TAC (Zorlu Textile, Туреччина).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tac |
| Тип комплекта | Семейный |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Світлий, Орнамент |
| Колір комплекта | Крем |
| Плотность ткани | 220 TC |
| Размер | Сімейний |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 230х260 см |
| Розмір підковдри | 2 x 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 5 512 ₴
