Двуспальный Евро комплект Sikel Nazende Krem Муслин с вареным хлопком
- Нет в наличии
- Код: 61616001
6 340 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Нет в наличииДвуспальный Евро комплект Sikel Nazende Krem Муслин с вареным хлопком
6 340 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Євро комплект Sikel Nazende Krem кремового кольору із вареної бавовни та мусліну. М’який, дихаючий, стильний. Ідеальний вибір для комфортного сну у будь-яку пору року.
Тканина: Муслін з Вареною бавовною (100% бавовна)
Дизайн: Жакардовий візерунок.
Колір: Кремовий.
Комплектація та розміри:
Простирадло: 240*260 см (варена бавовна)
Підковдра: 200*220 см (одна сторона - варена бавовна, інша – муслін)
Наволочки: 50*70 см (2шт, одна сторона - варена бавовна, інша – муслін)
Упаковка: Фірмова картонна коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sikel |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Муслин |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Жакард, Світлий, Однотонний |
| Колір комплекта | Крем |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Муслін, Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 6 340 ₴
