Двуспальный Евро комплект Sikel Nazende Bej Муслин с вареным хлопком
- Готово к отправке
- Код: 61616002
6 840 ₴
4 737 ₴
-31%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный Евро комплект Sikel Nazende Bej Муслин с вареным хлопком
6 840 ₴4 737 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Євро комплект Sikel Nazende Bej – постіль з мусліну та вареної бавовни. Теплий бежевий колір, дихаюча тканина, преміальна якість.
Тканина: Муслін з Вареною бавовною (100% бавовна)
Дизайн: Жакардовий візерунок.
Колір: Бежевий.
Комплектація та розміри:
Простирадло: 240*260 см (варена бавовна)
Підковдра: 200*220 см (одна сторона - варена бавовна, інша – муслін)
Наволочки: 50*70 см (2шт, одна сторона - варена бавовна, інша – муслін)
Упаковка: Фірмова картонна коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sikel |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Муслин |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Світлий, Однотонний, Жакард |
| Колір комплекта | Беж |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна, Муслін |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 737 ₴
