Двуспальный Евро комплект Limasso Bassin Wood Smoke Вареный хлопок
- Нет в наличии
- Код: 6002088
5 200 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Нет в наличииДвуспальный Евро комплект Limasso Bassin Wood Smoke Вареный хлопок
5 200 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Вишуканий двоспальний Євро комплект від Limasso. Текстурна вареная бавовна у кольорі "Wood Smoke" (деревний дим) додасть вашій спальні природного тепла та затишку.
Постільна білизна Limasso виготовляється у Туреччині.
Тканина – Варена Бавовна з вафельною текстурою та Муслін, 100% бавовна.
Простирадло – 240*260 см (варена бавовна)
Підковдра – 200*220 см (муслін)
Наволочки – 50*70 см *2шт (варена бавовна)
Наволочки – 50*70 см *2шт (муслін)
Фірмова картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limasso |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Жакард, Темний, Однотонний |
| Колір комплекта | Кава |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна, Муслін |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 5 200 ₴
