Двуспальный Евро комплект Limasso Bassin Old Rose Вареный хлопок
- Готово к отправке
- Код: 6002174
5 900 ₴
4 682 ₴
-21%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный Евро комплект Limasso Bassin Old Rose Вареный хлопок
5 900 ₴4 682 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Ніжний та елегантний двоспальний Євро комплект від Limasso. Текстурна вареная бавовна у кольорі "Old Rose" (стара троянда) додасть вашій спальні романтичного та затишного настрою.
Постільна білизна Limasso виготовляється у Туреччині.
Тканина – Варена Бавовна з вафельною текстурою та Муслін, 100% бавовна.
Простирадло – 240*260 см (варена бавовна)
Підковдра – 200*220 см (муслін)
Наволочки – 50*70 см *2шт (варена бавовна)
Наволочки – 50*70 см *2шт (муслін)
Фірмова картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limasso |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Жакард, Темний, Однотонний |
| Колір комплекта | Рожевий |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 682 ₴
