Двуспальный Евро комплект TAC Plein Сатин-Digital
- Готово к отправке
- Код: 60205562
6 970 ₴
5 227 ₴
-25%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный Евро комплект TAC Plein Сатин-Digital
6 970 ₴5 227 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Пориньте в атмосферу палацової розкоші з комплектом TAC Plein. Інноваційна технологія друку Сатин-Digital відтворює на тканині багатий орнамент у стилі бароко, а повний набір з чотирьох наволочок створює по-справжньому королівський вигляд.
- Тканина: Сатин-Digital (100% бавовна), щільність 220 TC.
- Дизайн: Класичний орнамент, бароко, дамаск.
- Колір: Чорний, Золотий, Бежевий, Сірий.
- Комплектація та розміри (Євро):
- Підковдра: 200х220 см
- Простирадло: 240х260 см
- Наволочки: 50х70 см (4 шт.)
- Виробник: TAC (Zorlu Textile, Туреччина).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tac |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Орнамент, Темний |
| Колір комплекта | Кава |
| Плотность ткани | 220 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин Digital |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 5 227 ₴
