Двуспальный Евро комплект Romeo Home Oil and Yellow Ранфорс
- Готово к отправке
- Код: 104268
4 150 ₴
3 210 ₴
-23%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный Евро комплект Romeo Home Oil and Yellow Ранфорс
4 150 ₴3 210 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Євро комплект Romeo Home "Oil & Yellow" з ранфорсу — однотонний, двоколірний дизайн, натуральна бавовна та подарункова упаковка.
- Тканина: Ранфорс (100% бавовна)
- Дизайн: двоколірний однотонний
- Колір: Жовтий та Зеленого
- Комплектація та розміри:
- Підковдра: 200х220 см
- Простирадло: 240х260 см
- Наволочки: 50х70 см (2 шт.)
- Упаковка: Подарункова фірмова коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Ранфорс |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Темний, Однотонний |
| Колір комплекта | Зелений, Жовтий |
| Плотность ткани | 142 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 3 210 ₴
