Односпальный комплект TAC Jasmine Сатин-Digital
- Готово к отправке
- Код: 60228724
5 170 ₴
4 199 ₴
-19%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеОдноспальный комплект TAC Jasmine Сатин-Digital
5 170 ₴4 199 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Створіть у спальні атмосферу вінтажної розкоші з полуторним комплектом TAC Jasmine. Глибокий, насичений принт, що нагадує старовинний гобелен, виконаний за технологією Сатин-Digital, а унікальна комплектація з двома різними наволочками створює вишуканий та завершений вигляд.
- Тканина: Сатин-Digital (100% бавовна), щільність 220 TC.
- Дизайн: Великі квіти, вінтаж, гобелен.
- Колір: Бежевий, Фіолетовий, Рожевий.
- Комплектація та розміри (Полуторний):
- Підковдра: 160х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 180х260 см (1 шт.)
- Наволочка з принтом (з кантом): 50х70 см (1 шт.)
- Наволочка однотонна: 50х70 см (1 шт.)
- Виробник: TAC (Zorlu Textile, Туреччина).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tac |
| Тип ткани | Сатин |
| Тип комплекта | Односпальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Квіти і рослини, Темний |
| Колір комплекта | Сірий, Ліловий |
| Плотность ткани | 220 TC |
| Размер | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 180х260 см |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин Digital |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 199 ₴
