Семейный набор TAC Serenity White Сатин
- Готово к отправке
- Код: 60321652
6 324 ₴
5 517 ₴
-13%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеСемейный набор TAC Serenity White Сатин
6 324 ₴5 517 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
TAC Serenity White — сімейний комплект з сатину з ніжним квітковим принтом, що подарує спальній кімнаті свіжість і затишок.
- Тканина: Сатин (100% бавовна).
- Дизайн: Витончений квітковий візерунок.
- Колір: Лілові квіти і рослини на білій тканині.
- Комплектація та розміри:
- Підковдра: 160х220 см (2 шт.)
- Простирадло: 230х260 см
- Наволочки: 50х70 см (2 шт.)
- Упаковка: Подарункова фірмова коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tac |
| Тип комплекта | Семейный |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Квіти і рослини, Світлий |
| Колір комплекта | Ліловий |
| Плотность ткани | 220 TC |
| Размер | Сімейний |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 230х260 см |
| Розмір підковдри | 2 x 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 5 517 ₴
