Двуспальный Евро комплект Limasso Kristal Olive Вареный хлопок
- Нет в наличии
- Код: 2041034
5 780 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Нет в наличииДвуспальный Евро комплект Limasso Kristal Olive Вареный хлопок
5 780 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний євро комплект Limasso Kristal з вареної бавовни (200x220). Жакардове плетіння, насичений оливковий колір.
- Тканина: Варена Бавовна (100% бавовна)
- Дизайн: Однотонний з жакардовим плетінням
- Колір: Олива
- Комплектація та розміри:
- Підковдра: 200х220 см
- Простирадло: 240х260 см
- Наволочки: 50х70 см (4 шт.)
- Упаковка: Фірмова картонна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limasso |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Цвет | Оливковый |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Жакард, Темний, Однотонний |
| Колір комплекта | Зелений |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 5 780 ₴
