Двуспальный комплект King Size Valeron Floresta Grey Сатин-Premium
- Готово к отправке
- Код: 60315510
37 900 ₴
19 427 ₴
-49%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный комплект King Size Valeron Floresta Grey Сатин-Premium
37 900 ₴19 427 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Пориньте у світ абсолютної розкоші з королівським комплектом Valeron Floresta Grey. Виготовлений з найтоншого єгипетського сатину щільністю 310 ТС, цей набір вражає вишуканим ботанічним принтом та бездоганною якістю від елітного турецького бренду.
- Тканина: 100% Єгипетська бавовна (Сатин), щільність 310 ТС.
- Дизайн: Ботанічний принт (гравюра), тропічний ліс.
- Розмір: King Size.
- Комплектація та розміри (King Size):
- Підковдра: 220х240 см
- Простирадло: 280х300 см
- Наволочки: 50х70 см (4 шт.)
- Бренд: Valeron (Туреччина) – преміум-клас.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Valeron |
| Тип комплекта | Двуспальный |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Квіти і рослини, Світлий |
| Колір комплекта | Сірий, Зелений |
| Плотность ткани | 310 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 280х300 см |
| Розмір підковдри | 220х240 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин Premium |
| Упаковка | Фірмовий силіконовий чемоданчик, Фірмова сумка Valeron |
- Цена: 19 427 ₴
