Двуспальный комплект King Size Sarev Efira Сатин Премиум
- Готово к отправке
- Код: 500373
26 200 ₴
15 800 ₴
-40%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный комплект King Size Sarev Efira Сатин Премиум
26 200 ₴15 800 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Перетворіть спальню на галерею сучасного мистецтва з королівським комплектом Sarev Efira. Виготовлений з преміального сатину щільністю 300 ТС з довговолокнистої бавовни, цей набір вражає великими акварельними квітами та бездоганним стилем.
- Тканина: 100% Довговолокниста бавовна (Сатин преміум), щільність 300 ТС.
- Дизайн: Велика абстрактна квітка, акварель, з кантом.
- Розмір: King Size.
- Комплектація та розміри (King Size):
- Підковдра: 220х240 см
- Простирадло: 280х300 см
- Наволочки: 50х70 см (4 шт.)
- Бренд: Sarev (Туреччина) – преміум-клас.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sarev |
| Тип ткани | Хлопок |
| Тип комплекта | Двуспальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Квіти і рослини, Світлий |
| Колір комплекта | Сірий |
| Плотность ткани | 300 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 280х280 см |
| Розмір підковдри | 220х240 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 15 800 ₴
