Двуспальный комплект King Size Sarev Sartoria Yesil Сатин Премиум
- Готово к отправке
- Код: 500374
29 370 ₴
17 425 ₴
-41%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный комплект King Size Sarev Sartoria Yesil Сатин Премиум
29 370 ₴17 425 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Відчуйте дотик абсолютної досконалості з королівським комплектом Sarev Sartoria Yesil. Виготовлений з елітного єгипетського сатину Giza неймовірної щільності 500 ТС, цей однотонний комплект з витонченим білим кантом є втіленням стриманої розкоші та готельного шику.
- Тканина: 100% Єгипетська бавовна Giza (Сатин), щільність 500 ТС.
- Дизайн: Однотонний, з контрастним білим кантом.
- Розмір: King Size.
- Комплектація та розміри (King Size):
- Підковдра: 220х240 см
- Простирадло: 280х280 см
- Наволочки: 50х70 см (4 шт.)
- Бренд: Sarev (Туреччина) – еліт-клас.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sarev |
| Тип комплекта | Двуспальный |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Світлий, Однотонний |
| Колір комплекта | Зелений |
| Плотность ткани | 500 ТС |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 280х280 см |
| Розмір підковдри | 220х240 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 17 425 ₴
