Двуспальный Евро комплект TAC Sec&Ser Shimmer Blue Ранфорс Премиум
- Нет в наличии
- Код: 60321420
4 862 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Нет в наличииДвуспальный Евро комплект TAC Sec&Ser Shimmer Blue Ранфорс Премиум
4 862 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Відкрийте для себе нову колекцію TAC Seç-Ser з комплектом Shimmer Blue. Виготовлений з Ранфорсу Преміум — покращеної, більш щільної та м'якої бавовни. Головна особливість — двосторонній дизайн, що поєднує різні відтінки синього для створення спокійної та стильної атмосфери.
- Тканина: Ранфорс Преміум (100% бавовна преміум-класу).
- Дизайн: Абстракція, текстура, двосторонній.
- Колір: Синій, блакитний.
- Комплектація та розміри (Євро):
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки з кантом: 50х70 см (2 шт.)
- Виробник: TAC (Туреччина).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tac |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Ранфорс |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Світлий, Однотонний |
| Колір комплекта | Блакитний |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 862 ₴
