Двуспальный Евро комплект TAC Sec&Ser Dorian Blue Ранфорс Премиум
- Готово к отправке
- Код: 60319902
5 362 ₴
4 397 ₴
-18%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный Евро комплект TAC Sec&Ser Dorian Blue Ранфорс Премиум
5 362 ₴4 397 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Створіть у спальні атмосферу літньої свіжості та затишку з комплектом TAC Dorian Blue з колекції Seç-Ser. Його чарівний двосторонній дизайн поєднує класичну клітинку-віші та ніжний принт з ромашками, а тканина Ранфорс Преміум дарує неймовірний комфорт.
- Тканина: Ранфорс Преміум (100% бавовна преміум-класу).
- Дизайн: Двосторонній (клітинка віші / ромашки).
- Колір: Блакитний, білий.
- Комплектація та розміри (Євро):
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки: 50х70 см (2 шт.)
- Виробник: TAC (Туреччина).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tac |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Ранфорс |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Квіти і рослини, Геометрія, Світлий |
| Колір комплекта | Блакитний |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 397 ₴
