Двуспальный Евро комплект TAC Sec&Ser Livia Ecru Ранфорс Премиум
- Готово к отправке
- Код: 60319886
5 362 ₴
4 389 ₴
-18%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный Евро комплект TAC Sec&Ser Livia Ecru Ранфорс Премиум
5 362 ₴4 389 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Додайте спальні класичної витонченості з комплектом TAC Livia Ecru з нової колекції Seç-Ser. Його елегантний двосторонній дизайн поєднує ніжний квітковий орнамент та діагональні смуги, а покращена тканина Ранфорс Преміум дарує неймовірний комфорт.
- Тканина: Ранфорс Преміум (100% бавовна преміум-класу).
- Дизайн: Двосторонній (квітковий орнамент / смуги).
- Колір: Екрю (кремовий), рожевий, золотистий.
- Комплектація та розміри (Євро):
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки з кантом: 50х70 см (2 шт.)
- Виробник: TAC (Туреччина).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tac |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Ранфорс |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Квіти і рослини, Орнамент, Світлий |
| Колір комплекта | Беж |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 4 389 ₴
