
Двуспальный Евро комплект Saheser Doly Mavi Ранфорс
- Нет в наличии
- Код: 837444
3 380 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Постільна білизна Saheser Doly Mavi — це елегантний комплект, що принесе у вашу спальню відчуття свіжості та спокою. Виготовлений з високоякісного ранфорсу (100% бавовна), він поєднує в собі довговічність, м'якість та чудову повітропроникність. Дизайн у синіх та сірих смужках додає інтер'єру морської тематики та легкості.
- Тканина: Ранфорс (100% органічна невибілена бавовна)
- Дизайн: Однотонний у смужку
- Колір: Крем, синій та сірий
- Упаковка: Фірмова сумка
- Комплектація та розміри:
- Підковдра: 200х220 см
- Простирадло: 240х260 см
- Наволочка: 50х70 см (2 шт.)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First choice |
| Тип ткани | Ранфорс |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Смужки, Світлий |
| Колір комплекта | Блакитний |
| Плотность ткани | 142 TC |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 70х70 см, 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова сумка |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасады | ткань |
- Цена: 3 380 ₴


