Двуспальный Евро комплект Naturel Standart Natural Cream Вареный хлопок
- Готово к отправке
- Код: 6002075-1
5 200 ₴
3 800 ₴
-27%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный Евро комплект Naturel Standart Natural Cream Вареный хлопок
5 200 ₴3 800 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Постільна білизна Naturel Limasso виготовляється у Туреччині.
Тканина – Варена Бавовна, 100% бавовна.
Простирадло - 240*260 см
Підковдра - 200*220 см
Наволочки - 50*70 см (2шт)
Фірмова картонна коробка
Naturel Natural Cream — комплект у м’якому кремовому відтінку. Натуральна варена бавовна забезпечує м’якість і комфорт. Виготовлено в Туреччині.
Прання при температурі 30 градусів, без використання кондиціонера та відбілювачів. Сушіння звичайним способом, не в машинці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limasso |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Світлий, Однотонний, Без малюнка |
| Колір комплекта | Крем |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 3 800 ₴
