Двуспальный Евро комплект Gelin Home Rose Сатин Премиум
- Готово к отправке
- Код: 6163455
12 200 ₴
10 150 ₴
-17%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный Евро комплект Gelin Home Rose Сатин Премиум
12 200 ₴10 150 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірно м'яка та приємна на дотик постільна білизна преміум класу від фірми Gelin Home .
Комплект постільної білизни Gelin Home
Виробник- Gelin Home
Країна виробник Туреччина
Склад -100% бавовна
Матеріал-Люкс Сатин
Торгова марка: Gelin Home
Країна виробник: Туреччина
Простирадло – 250*260 см
Підковдра – 200*220 см
Наволочки – 50*70 см (4шт)
Упаковка: фірмова коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gelin Home |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Квіти і рослини, Світлий |
| Колір комплекта | Крем |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 10 150 ₴
