Двуспальный Евро комплект La Maison Filov Stone Вареный хлопок
- Готово к отправке
- Код: 500002
6 147 ₴
5 465 ₴
-11%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный Евро комплект La Maison Filov Stone Вареный хлопок
6 147 ₴5 465 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Відправтесь у захоплюючу подорож, не виходячи зі спальні, з комплектом постелі La Maison Filov Stone. Стильний графічний принт зі слонами в стилі сафарі на тлі теплого кам'яного відтінку додасть інтер'єру дух пригод. Комплект виготовлено з неймовірно м'якої вареної бавовни для вашого комфорту.
- Бренд: La Maison.
- Тканина: Варена бавовна (100% бавовна).
- Дизайн: Анімалістичний принт (сафарі, слони).
- Колір: Бежевий (Stone), чорний.
- Комплектація та розміри (Євро):
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки: 50х70 см (2 шт.)
- Країна виробник: Туреччина.
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Квіти і рослини, Світлий |
| Колір комплекта | Беж, Крем, Сірий |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 5 465 ₴
