Двуспальный Евро комплект La Maison Oven Вареный хлопок
- Готово к отправке
- Код: 500004
6 147 ₴
5 465 ₴
-11%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный Евро комплект La Maison Oven Вареный хлопок
6 147 ₴5 465 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Створіть у спальні атмосферу тепла та затишку з комплектом постелі La Maison Oven. Витончений принт із силуетом дерева на тлі акварельного осіннього пейзажу дарує відчуття спокою та гармонії. Комплект виготовлено з неймовірно м'якої та приємної на дотик вареної бавовни для вашого ідеального відпочинку.
- Бренд: La Maison.
- Тканина: Варена бавовна (100% бавовна).
- Дизайн: Осінній пейзаж, акварель.
- Колір: Кремовий, коричневий, теракотовий.
- Комплектація та розміри (Євро):
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки: 50х70 см (2 шт.)
- Країна виробник: Туреччина.
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Цвет | Коричневый |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Світлий, Квіти і рослини |
| Колір комплекта | Беж, Крем |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 5 465 ₴
