Двуспальный Евро комплект Naturel Standart Olive Вареный хлопок
- Готово к отправке
- Код: 600207656
5 200 ₴
3 800 ₴
-27%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Готово к отправкеДвуспальный Евро комплект Naturel Standart Olive Вареный хлопок
5 200 ₴3 800 ₴
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | TelegramОписание
Характеристики
Информация для заказа
Відчуйте неперевершену м'якість з комплектом постелі Naturel Olive з вареної бавовни. Його глибокий оливковий відтінок та злегка жата фактура створюють атмосферу гармонії та єднання з природою, перетворюючи спальню на оазис для відпочинку. Ідеальний вибір для тих, хто цінує натуральність та природні кольори.
- Бренд: Naturel Collection (Limasso).
- Тканина: Варена бавовна (100% бавовна).
- Колір: Оливковий (Olive).
- Комплектація та розміри (Євро):
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки: 50х70 см (2 шт.)
- Країна виробник: Туреччина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limasso |
| Тип комплекта | Двуспальный Евро |
| Тип ткани | Вареный хлопок |
| Цвет | Оливковый |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн комплекта | Без малюнка, Темний, Однотонний |
| Колір комплекта | Зелений |
| Размер | Евро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Ткань | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Цена: 3 800 ₴
